+48 664 850 000

Otwarty od poniedziałku do niedzieli od 12:00 do 22:00

ZAREZERWUJ ONLINE !

MASAZ TAJSKI

CO TO JEST MASAZ TAJSKI ?

 

W Tajlandii masaż jest znany jako masaż „stary” lub „tradycyjny”. Składa się z połączenia akupresury, shiatsu i jogi.

Podczas masażu poszczególne punkty energii ciała są bardzo powoli i rytmicznie napędzane bólem i rozładowaniem napięcia.

 

Masaż zwany czasem „jogą dla leniwych”, ponieważ osoba masowana podczas masażu wykonuje kilka pozycji związanych z jogą.

Masaż rozpoczyna się od stóp, a następnie przesuwa się w kierunku głowy, ciało jest delikatnie poruszane, zrelaksowane i rozciągnięte.

Masaż, który wpływa na ciało w sposób, który prowadzi do całkowitego uzdrowienia ciała, energii i ducha.

Co tajski masaZ moZe dla Ciebie zrobiC ?

 

Uważa się masaż tajski :

  • Zmniejsza stres i napięcie
  • Pobudza
  • Otwiera południki, w których przepływa energia witalna
  • Łagodzi ból i napięcie mięśni
  • Przywraca elastyczność i elastyczność
  • Poprawia krążenie krwi i limfy
  • Polepszy jakość snu
  • Leczy plecy, szyję, ból ramion, usuwa drętwienie i łagodzi „ciężkie” nogi
  • Łagodzi bóle głowy podczas stresu i zmęczenia psychicznego

 

Masaż tajski jest odpowiedni dla osób w każdym wieku, aktywnych i mniej aktywnych, zdrowych i cierpiących na różne choroby.

Masaż ten ma cenne działanie na zdrowy powrót do zdrowia, szacuje się, że skraca czas rekonwalescencji, pomaga uspokoić umysł i znaleźć właściwą równowagę ciała. Uważa się, że masaż tajski zapewnia relaksujące i energetyzujące korzyści nie tylko dla osoby masowanej, ale także dla masażysty, wprowadzając spokój i pozytywne uczucia.

Czego moZna oczekiwaC od masaZu tajskiego ?

 

Masaż tajski odbywa się w specjalnym stroju, na materacu. Masowana osoba znajduje się w kilku różnych pozycjach pochodzących z pięciu podstawowych pozycji - leżąc na plecach, na brzuchu, na boku oraz w pozycji odwróconej i siedzącej. Stan medytacji jest ważnym elementem, więc masaż tajski odbywa się zwykle w ciszy, co pozwala skupić się i zrelaksować.


Na początku zabiegu terapeuta oceni, które obszary ciała wymagają wygojenia i dostosuje techniki masażu. Masaż tajski polega głównie na ucisku w niektórych punktach całego ciała - od stóp, a następnie części ciała do głowy. Masażysta używa różnych technik, zwykle powolnego i rytmicznego nacisku swojego ciała, ale także elementów w większości rytmicznych, powolnych ciał, a także elementów rozciągania, pasywnej jogi i pracy z nimi. południki. Wszystko po to, by uwolnić napięcie i odblokować przepływ energii. Masaż zapewnia głęboki relaks, który przynosi wiele pozytywnych zmian w ciele, co prowadzi do przywrócenia równowagi i harmonii.

 

Jedną z głównych cech tradycyjnego tajskiego masażu jest blokowanie i odblokowywanie krążenia krwi, znane jako „Terapia Punktem Wyzwalania”. Masaż tajski kończy się masażem głowy (podobnym do indyjskiego masażu głowy), po którym masażysta zatyka palcami uszy osoby masowanej w celu reintegracji myśli z rzeczywistością.

 

 

Po zabiegu.

Tajlandia jest dumna ze swojej nazwy „Land of Smiles”. Po zabiegu poczujesz się otoczony poczuciem satysfakcji i spokoju. Niezwykłe połączenie spokoju i energii, uczucie lekkości. Pozwól sobie na stopniowy i delikatny powrót do prawdziwego świata, a po wszystkich zabiegach zalecane jest nawodnienie organizmu poprzez wypicie dużej ilości wody.

NASZE GLOWNE MASAZE

MASAZE THAI CLASSIC & THAI WAT PHO

 

Masaże Thai Classic i Thai Wat Pho wykonywane są w ubraniach. W tym celu dajemy klientowi specjalny strój do masażu tajskiego.

Naciskając określone punkty ciała, od stóp do głowy, stymulujemy strefy energetyczne ciała. Masaż ten wykonywany jest nie tylko dłońmi, ale także kciukami, przedramionami, łokciami, kolanami i stopami. Każdy klient może poprosić o większą lub mniejszą presję, aby dostosować się do każdej wrażliwości.

 

W przypadku klasycznego masażu tajskiego zaadaptowaliśmy tę technikę, aby złagodzić zło powstałe w naszym zachodnim stylu życia, to znaczy reagować na częste bóle pleców i ramion.

 

Tajski masaż Wat Pho to starożytny tradycyjny masaż w Tajlandii, nazwany na cześć słynnej świątyni w Bangkoku, gdzie od samego początku odbywają się zajęcia z masażu. Masaż ten, nawet wykonywany od stóp do głów, koncentruje się przede wszystkim na punkcie energetycznym nóg i stóp.

MasaZ tajski z aromatycznymi olejkami

 

Jest to relaksujący i rewitalizujący masaż olejkami aromatycznymi, w tym olejkami kokosowymi i mlecznymi.

Składa się z kombinacji technik akupresury z elementami masażu ajurwedyjskiego. Zrelaksuj się i złagodź stres. Łagodzi bóle ramion, pleców, nóg. Przyspiesza eliminację toksyn z naszego organizmu.

 

Masaż olejem kokosowym odbywa się poprzez podgrzanie oleju przed masażem i dziesięciokrotnie zapewnia relaksację.

Tajski masaZ gLowy, ramion i plecOw

 

Połączenie różnych technik masażu skutecznie usuwa pourazowy i przewlekły ból z różnych części kręgosłupa.

 

Masaż relaksującymi maściami usuwa bolesne napięcie we wszystkich częściach pleców, relaksuje i koi.

Tajski masaZ gorAcymi zioLami

 

Praktykuje się go za pomocą woreczków bawełnianych zawierających zioła i przyprawy. Woreczki są podgrzewane w celu uwolnienia olejków eterycznych zawartych w ziołach, a następnie są używane do masowania całego ciała przez powtarzane naciskanie.

 

Masaż ziołowy ma pozytywny wpływ na stawy i mięśnie, usuwa ból, poprawia krążenie krwi i limfy.

Tajski masaZ stOp - refleksologia

 

Technika akupresurowa stóp połączona z masażem nóg.

Masaż ten praktykowany jest przy użyciu wyciągów z olejku miętowego, balsamu mentolowego, kamfory i wosku pszczelego. Jest to doskonały zabieg, który eliminuje uczucie ciężkich i zmęczonych nóg.

SIAM Nagowski Reuling Sp.J    ul. 6 Sierpnia 14, 90-416 Lodz, Poland    NIP 725 205 66 24   REGON 101328389

Nasza strona nie generuje cookie