+48 664 850 000

Otwarty od poniedziałku do niedzieli od 12:00 do 22:00

ZAREZERWUJ ONLINE !

POMYSL NA PREZENT

VOUCHER NA PREZENT NA MASAZ

 

To świetny pomysł na prezent, który połączy użyteczność z przyjemnością !

Co może być lepszego niż zabawa z prezentem, który przyniesie relaks i dobre samopoczucie.

 

Oferujemy 2 rodzaje kuponów upominkowych

 • Kupon na jeden lub drugi z masaży oferowanych w naszym salonie.
 • Kupon na wybraną kwotę, który można wydać na jedną lub więcej wizyt w naszym salonie masażu.

 

Kupony można kupić w recepcji naszego salonu w godzinach otwarcia, lub online. Są ważne przez 3 miesiące od daty zakupu.

 

 

KUP TERAZ TWOJ VOUCHER ONLINE !

WALENTYNKI

 

Każdego roku na Walentynki, ThaiWay oferuje niesamowity kupon prezentowy dla wszystkich miłośników i romantyków. Kupon na pojedynczy masaż, na podwójny masaż lub romantyczny wieczór z masażem i potrawami kuchni azjatyckiej.

 

Wszystkie usługi masażu, które oferujemy w naszym salonie, dotyczą kuponów upominkowych na Walentynki.

Jeśli chcesz poznać romantyczny wieczór z masażem i potrawami azjatyckimi, które również dotyczą tych kuponów, zobacz sekcję „Wieczór tajski”

 

Kupony te są w sprzedaży każdego roku od połowy stycznia do 14 lutego w naszej recepcji i są ważne przez 3 miesiące.

 

Promocje obowiązujące w momencie zakupu dotyczą kuponów upominkowych.

VOUCHER NA PREZENT SWIĄTECZNY

 

Nie każdego dnia Boże Narodzenie, ale wraz z nadejściem końca roku obchody są prostym i przydatnym prezentem, który zachwyci wszystkich miłośników dobrego samopoczucia.

 

Wszystkie usługi masażu, które oferujemy w naszym salonie, dotyczą kuponów na prezenty świąteczne, również na romantyczny wieczór lub z przyjaciółmi z masażem i potrawami azjatyckimi, które również dotyczą tych kuponów, zapoznaj się z sekcją „Wieczór tajski”

 

Kupony te są w sprzedaży każdego roku od połowy listopada do końca grudnia w naszej recepcji i są ważne przez 3 miesiące.

 

Promocje obowiązujące w momencie zakupu dotyczą kuponów upominkowych.

WIECZOR TAJSKI

WIECZOR TAJSKI W THAIWAY

 

„Wieczór tajski” to okazja do spotkania się z przyjaciółmi, w ciepłym i dyskretnym otoczeniu, i podzielenia się dobrą chwilą masażu, a następnie pysznym azjatyckim posiłkiem i dobrym winem.

 

Wieczory tajskie mogą być organizowane dla minimum 2 osób. Po masażu gościom podaje się posiłek w naszym salonie. W tym celu tworzymy cichy i dyskretny pokój, w którym goście mogą jeść, pić i spędzać czas, jak im się podoba, aż do zamknięcia naszego salonu o 22:00.

WIECZOR TAJSKI DLA 2 OSOB

 

Dla 2 osób oferujemy wieczory tajskie, w tym 2 godziny masażu dla każdego gościa, a następnie posiłek. Różne możliwości masażu i jedzenia są następujące :

 

 • 1 klasyczny masaż tajski i 1 masaż olejkami aromatyzowanymi, a następnie tajskie jedzenie w cenie 385.- zł/os.

 

 • 1 klasyczny masaż tajski i 1 masaż olejkami aromatyzowanymi, a następnie japońskie sushi w cenie 345.- zł/os.

 

 • 1 klasyczny masaż tajski i 1 masaż gorącymi olejkami kokosowymi (lub olejem mlecznym), a następnie tajskie jedzenie w cenie 390.- zł/os.

 

 • 1 klasyczny masaż tajski i 1 masaż gorącymi olejkami kokosowymi (lub olejem mlecznym), a następnie japońskie sushi w cenie 350.- zł/os.

AZJATYCKIE JEDZENIE

 

 • Tajski posiłek składa się z zupy „Tom Yum” i dania z krewetek lub kurczaka, z sosem z zielonego lub czerwonego curry do wyboru. Wszystko w towarzystwie białego ryżu w stylu tajskim.

 

 • Japońskie sushi składa się z „Nigiri” i „Maki”, we wszystkich 25 sztuk na osobę.

 

Każdemu posiłkowi towarzyszy czerwone lub białe wino do wyboru.

WIECZOR TAJSKI DLA 4 OSOB

 

Dla 4 osób oferujemy wieczory tajskie, w tym 1 godzinę masażu dla każdego gościa, a następnie posiłek. Różne możliwości masażu i jedzenia są następujące :

 

 • 1 klasyczny masaż tajski, a następnie tajskie jedzenie w cenie 260.- zł/os.

 

 • 1 klasyczny masaż tajski, a następnie japońskie sushi w cenie 220.- zł/os.

 

 • 1 aromatyczny masaż olejkiem, a następnie tajskie jedzenie w cenie 280.- zł/os.

 

 • 1 aromatyczny masaż olejkiem, a następnie japońskie sushi w cenie 240.- zł/os.

WARUNKI WYMAGANE DO WIECZORU TAJSKIEGO

 

Rezerwacji na wieczór tajski należy dokonać najpóźniej na tydzień przed datą wieczoru, a przy rezerwacji należy uiścić pełną opłatę.

 

Na tajski wieczór dla dwóch osób masaże powinny rozpocząć się między 18:15 a 18:45. Na wieczór dla 4 osób masaże powinny rozpocząć się najpóźniej o 19:30. Gdy liczba gości na wieczór jest większa niż 2 osoby, zamykamy salon, aby sprywatyzować wieczór, żeby goście mogli cieszyć się całkowitą dyskrecją i przyjazną atmosferą.

 

Nasz salon jest zamykany najpóźniej o godzinie 22:00, chyba że po wcześniejszym uzgodnieniu goście zostaną poproszeni o opuszczenie lokalu po zamknięciu.

 

DODATKOWE INFORMACJE. Możliwe jest zorganizowanie wieczoru tajskiego w inny sposób, z różną liczbą gości, innym rodzajem masażu i innymi menu, na przykład potrawami wegetariańskimi. W tym celu radzimy skontaktować się z naszą recepcją lub odwiedzić nas w salonie, poinformować nas o szczegółach swoich życzeń, a my wyślemy ci prywatną ofertę.

SIAM Nagowski Reuling Sp.J    ul. 6 Sierpnia 14, 90-416 Lodz, Poland    NIP 725 205 66 24   REGON 101328389

Nasza strona nie generuje cookie